سروش     RSS     Admin
معاونت امور دهیاریها
۱۴۰۰/۰۷/۰۲

بازدید معاون امور دهیاری ها ازدهیاری های استان زنجان

دکتر قربانی معاون امور دهیای های سازمان شهرداری‌ها و دهیار‌ی های کشور طی روزهای ۳۱ شهریور و اول مهر به منظور بازدید و افتتاح تعدادی از پروژه های عمرانی، خدماتی و گردشگری مناطق روستایی استان زنجان به این استان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیار‌ی های کشور، دکتر قربانی که از طریق شهرستان طارم وارد استان زنجان شد، از پروژه آسفالت معابر روستاهای صومعه بر و ولیدر که توسط دهیاری با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا گردیده بود و همچنین ساختمان دهیاری هزار رود و پایگاه آتش نشانی روستاهای گیلوان، دستجرده و پروژه هتل سه ستاره روستای شیفت که با استفاده از تسهیلات کم بهره اختصاص یافته از طرف سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در ساخت می باشد، بازدید نمود.

وی در جریان این بازدیدها  از اختصاص تسهیلات لازم برای اتمام پروژه و همچنین کمک به تعدادی از پروژهای دهیاری های این شهرستان که در حال ساخت بوده و نیازمند کمک هستند، خبر داد.

معاون امور دهیای های سازمان شهرداری‌ها و دهیار‌ی های کشور با اشاره به صدور مجور تاسیس 37 هزار و 175 دهیاری در کشور تاکنون که 664 مورد مربوط به استان زنجان است، از پیگیری های این سازمان برای اعطای تسهیلات به پروژه های شهرداری های زیر50 هزار نفر جمعیت و همچنین دهیاری ها از طریق امضای تفاهم نامه با تعدادی از بانک ها خبر داد.

دکتر قربانی در دومین روز حضور در استان زنجان پروژه بهسازی و آسفالت معابر روستاهای ویر و قلعه حسینیه در شهرستانهای سلطانیه و خرمدره را با مساحت ۱۷ هزار متربع با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال افتتاح کرد.

وی سپس ضمن بازدید از روستای گردشگری درسجین در شهرستان ابهر با اشاره به ضرورت اهمیت تقویت روستاهای دارای جاذبه های گردشگری و طبیعی، قول مساعد داد که حمایت های لازم از این روستای گردشگری و تاریخی صورت گیرد.

وی در ادامه از کارگاه کارآفرینی آقای عزیزخانی دهیار اسبق ابهر ‌که ۲۵۰ قطعه لوازم برقی انواع اتومبیل را تولید و به بازار عرضه می نماید، بازدید نمود.
 


تعداد بازدیدها : ۴۱۳
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R57-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟