سروش     RSS     Admin
معاونت امور دهیاریها
۱۴۰۰/۰۶/۱۰

درجه ۳۳۸ دهیاری استان قزوین ابلاغ شد/ درجه بندی تمامی دهیاری های استان

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از تعیین و ابلاغ درجه۳۳۸ دهیاری‌ استان قزوین به استانداری این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی با بیان این مطلب گفت: در صد و هفدهمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌، مدارک مربوط به دهیاری‌های متقاضی استان قزوین بررسی و 338 دهیاری واجد شرایط شناخته شد که بر اساس آن درجه مربوط به 111 دهیاری تعیین و درجه مربوط به 227 دهیاری ارتقاء یافت.

وی  ادامه داد: استان قزوین دارای 648 دهیاری دارای مجوز می باشد که تمامی آنها درجه‌بندی شده‌اند و از این تعداد 62 درصد از دهیاری‌ها دارای درجات یک و دو، 28درصد دارای درجات سه و چهار و 10درصد نیز دارای درجه 5 و 6 می‌باشند.

قربانی همچنین متذکر شد: با توجه به اینکه درجه‌بندی دهیاری‌ها در تعیین میزان حقوق و مزایای دهیار، تشکیلات سازمانی دهیاری‌ها و بکارگیری نیروهای شاغل در دهیاری‌ها مؤثر می‌باشد و همچنین ساختار تشکیلاتی هر دهیاری متناسب با آخرین درجه مصوب انجام خواهد گرفت، لازم است استانداری‌ها فهرست دهیاری‌های فاقد درجه خود را جهت تعیین درجه بر اساس دستورالعمل ابلاغی، هرچه سریعتر احصاء و به معاونت امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارسال نمایند.


تعداد بازدیدها : ۵۵۴
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R41-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟