سروش     RSS     Admin
معاونت امور دهیاریها
۱۳۹۹/۰۸/۰۳

نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی و امور مالی مدیران کل دفاتر روستایی استانداری‌ها تشکیل شد

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از برگزاری بیست و پنجمین نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی و امور مالی مدیران‌کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌ها در روز ۳۰ مهرماه به صورت ویدئو کنفرانس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سید مجتبی شفیعی با بیان این مطلب گفت: کارگروه مذکور به عنوان یکی از کارگروه‌های تخصصی چهارگانه دهیاری‌ها، مسائل و مشکلات موجود در زمینه امور مالی دهیاری‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و بازوی مشورتی حوزه معاونت امور دهیاری‌ها در حوزه تخصصی خود به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: کارگروه مذکور در هر سال پیش از تهیه و ابلاغ بخشنامه بودجه سنواتی دهیاری‌ها، نظرات و پیشنهادهای تخصصی را به معاونت امور دهیاری‌ها ارائه می‌دهد.

شفیعی ادامه داد: در این جلسه، بررسی و جمع‌بندی پیشنهادهای اصلاحی اعضای کارگروه در زمینه تنظیم بخشنامه بودجه 1400 دهیاری‌ها در دستور کار نشست بود که با مشارکت فعال اعضای کارگروه، موضوعات مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.  

وی افزود: در جلسه مذکور، پیشنهادها و موارد اصلاحی در زمینة سیاست‌ها و راهبردها و ضوابط اجرایی بودجه مطرح و مورد بررسی و اظهار نظر اعضا قرار گرفت.

وی اضافه کرد: همچنین موضوعات و موارد قابل اصلاح کدهای درآمدی و هزینه‌ای بودجه به منظور انضباط مالی و رعایت قوانین و مقررات موضوعه از سوی اعضای کارگروه ارائه و جمع‌بندی شد.

شایان ذکر است مدیران‌کل دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری‌های آذربایجان شرقی، گیلان، قم، سیستان و بلوچستان، ایلام، یزد، همدان و خراسان شمالی اعضای کارگروه اقتصاد مقاومتی و امور مالی می‌باشند.
 


تعداد بازدیدها : ۲۸۴
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQQ1-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

ساختمان مرکزی :
 
نشانی: تهران - خیابان کارگر شمالی - بالاتر از بلوار کشاورز - پلاک 1184
 
ساختمان مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی :
نشانی: تهران - میدان ولیعصر(عج) - بلوار کشاورز - ابتدای خیابان نادری - پلاک 17
اوقات شرعی تهران

نظر سنجی
نظر شما درباره پورتال جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور چیست؟