۱۳۹۹/۱۰/۱۶

آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری از پروژه های عمرانی روستایی گلستان با حضور معاون دهیاریها

عملیات اجرایی و بهره‌برداری از ۷۳۶ پروژه عمرانی دهیاری‌های گلستان با اعتبار ۳۸۰ میلیارد ریال شانزدهم دی با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان و دکتر قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی  سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ دکتر قربانی در این مراسم از حمایت سازمان از طرح های اقتصادی و اشتغالزای دهیاری ها خبر داد.
وی همچنین به ابلاغ ساختار تشکیلاتی دهیاری ها اشاره و گفت: ساختار سازمانی ابلاغی با هدف افزایش کیفیت نیروهای شاغل و عدم افزایش کارکنان دهیاری‌ها بدون ضابطه و خارج از نیاز دهیاری‌ها تهیه و ابلاغ و ساختار ابلاغی نیز متناسب با درجه هر دهیاری تدوین شده است.
همچنین عملیات اجرایی پروژه گردشگری دهیاری روستای توماجلر چارقلی گمیشان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با حضور علی قربانی معاون امور دهیاری ها و مجتبی شفیعی مدیرکل برنامه ریزی و مدیریت توسعه روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیای‌های کشور و جمعی از مدیران استانی و محلی آغاز شد
شایان ذکر است شش میلیارد از این مبلغ تسهیلات ارزان قیمت است که از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با سود ۸ درصد و یک سال تنفس تامین شده است.
قربانی با شاره به اینکه ساحل روستای چارقلی گمیشان به سبب برخورداری از مناطق کم عمق و سواحل ماسه‌ای یکی از نقاط گردشگرپذیر گلستان است، گفت: طرح گردشگری این روستا در راستای ایجاد منابع درآمدی پایدار اجرا می شود.
همچنین با حضور معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیای‌های کشور پروژه پرورش ماهی در قفس دهیاری خواجه نفس گمیشان با اعتبار هفت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.
قربانی درادامه کارگاه و فروشگاه صنایع دستی بانوان و ساختمان دهیاری زیارت گرگان را با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال افتتاح کرد.
 


تعداد بازدیدها : ۱۵۴
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQV7-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید