۱۳۹۹/۱۰/۰۳

درجه ۵۹۷ دهیاری استان خراسان جنوبی ابلاغ شد/ درجه بندی ۹۸ درصد دهیاری های استان

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ابلاغ تعیین و ارتقاء درجات ۵۹۷ دهیاری استان خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، علی قربانی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: با توجه به اینکه درجه‌بندی دهیاری‌ها در تعیین میزان حقوق و مزایای دهیار، تشکیلات سازمانی دهیاری‌ها و همچنین بکارگیری نیروهای شاغل در دهیاری‌ها مؤثر می‌باشد، لازم است دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری ها در همکاری با بخش های مرتبط،  فهرست دهیاری‌های واجد شرایط خود را برای تعیین و یا ارتقا درجه بر اساس دستورالعمل ابلاغی، هرچه سریعتر احصاء نموده و به معاونت امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال نمایند. 

وی همچنین گفت: در صد و پنجمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها‌ که در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل شد، مدارک مربوط به دهیاری‌های متقاضی استان خراسان جنوبی بررسی و در نهایت درجه مربوط به 90 دهیاری تعیین و درجه 507 دهیاری ارتقا یافت.

وی ادامه داد: تاکنون نزدیک به 98درصد از دهیاری‌های استان خراسان جنوبی درجه‌بندی شده‌اند که از این تعداد 81.5 درصد از دهیاری‌ها دارای درجات یک و 2 بودند. 14.5 درصد درجات 3 و 4 و همچنین 4 درصد درجه 5 و 6 دارند.
 


تعداد بازدیدها : ۱۲۵
پرینت خبر :

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/1TIQUG-.aspx
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید